ODDZIAŁ IV

Centrum Medyczne Smoluchowskiego - Gdańsk

Oddział

Informacji o stanie zdrowia pacjenta hospitalizowanego z powodu COVID -19, udziela lekarz po uzyskaniu od osoby dzwoniącej nr PESEL pacjenta i weryfikacji dokumentacji medycznej pod kątem osób wskazanych przez pacjenta do uzyskania informacji o jego stanie zdrowia:

– IV Oddział Zakaźny (dla dzieci) – nr tel. (58) 341 40 41 w. 250, 251 (na bieżąco)

W przypadku istotnego pogorszenia stanu zdrowia pacjenta – informacji osobie wskazanej przez pacjenta, udziela niezwłocznie lekarz drogą telefoniczną.

W Centrum Medycznym Smoluchowskiego w Gdańsku na każdym piętrze przed oddziałem znajdują się specjalne regały, gdzie można pozostawić żywność i rzeczy osobiste dla pacjentów. Rzeczy są odbierane przez opiekunów medycznych, żołnierzy i personel pielęgniarski, a następnie przekazywany pacjentom.

Wszystkie przesyłki muszą być opisane:

1. Nazwa Oddziału i piętro na którym przebywa Pacjent
  2. Imię i nazwisko Pacjenta