loader image

Pomóż w walce COVID-19

Informacje w sprawie przekazania darowizny rzeczowej, pieniężnej na rzecz Szpitali Pomorskich

Informacja dla organizatorów zbiórek pieniężnych m.in. na portalu Zrzutka.pl

 

W związku z licznymi zapytaniami związanymi z uzyskiwaniem Pełnomocnictw przez organizatorów zbiórek pieniężnych m.in. na portalu Zrzutka.pl na rzecz Szpitali Pomorskich Sp. z o.o., prosimy o jak najszybszy kontakt przed założeniem takowej zbiórki z Działem Marketingu:

marketing@szpitalepomorskie.eu (tel. 58 72 60 407).

Wcześniejsza informacja pozwoli na dopełnienie wszelkich formalności i uniknięcie problemów związanych z prowadzeniem zbiórki oraz wypłaceniem zebranych środków.

W razie założenia zbiórki pieniężnej bez wcześniejszego uzgodnienia ze Szpitalami Pomorskimi prosimy się liczyć z możliwością braku przystąpienia Szpitali Pomorskich do takiej akcji.

Pomóż w walce COVID-19

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i pojawieniem się z Państwa strony chęci przekazywania nam środków pieniężnych otworzyliśmy w tym celu specjalne konto bankowe, z którego pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu, wyposażenia i materiałów ochrony osobistej na potrzeby Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. Numer rachunku bankowego: 67 1440 1101 0000 0000 1742 2448 Bardzo dziękujemy, że zdecydowaliście się przekazać swoją darowiznę Szpitalom Pomorskim Sp. z o.o. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nas rzeczowo prosimy o kontakt telefoniczny 587260407, bądź drogą e-mailową marketing@szpitalepomorskie.eu.