loader image

Poradnia Dermatologiczna

Poradnia

Zadania:

  1. Udziela świadczeń pacjentom ze schorzeniami dermatologicznymi obejmującymi w szczególności: łuszczycę, owrzodzeniem podudzi, stany przedrakowe i nowotwory skóry, zakażenia wirusem HPV, dermatologiczne choroby alergiczne (pokrzywka, wyprysk, atopowe zapalenie skóry), zakażenia bakteryjne i grzybicze oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową.
  2. Lekarze poradni udzielają porad i konsultacji specjalistycznych, przeprowadzają diagnostykę lub kierują na niezbędne badania diagnostyczne – w tym testy alergiczne, biopsje, prowadzą leczenie w zakresie chorób skóry (światłolecznictwo, elektrokoagulację, kriochirurgia) i chorób przenoszonych drogą płciową, ustalają wskazania do leczenia szpitalnego, realizują kontrole poszpitalne i kontynuują wymagane leczenie poszpitalne
  3. W poradni wstawiane są zlecenia na niezbędne środki pomocnicze, recepty na niezbędne ;leki, skierowania na wskazane konsultacje specjalistyczne, leczenie szpitalne leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację leczniczą.
  4. Wystawiane są zaświadczenia i orzeczenia do których uprawniony jest świadczeniobiorca lub jego przedstawiciel ustawowy.

Zespół

Kierownik:
  • lek. Krystyna Zieleniewska – specjalistka dermatologii i alergologii 
Pielęgniarki koordynująca:
  • piel. dypl. Czesława Hramitko

Kontakt

Rejestracja w godz. 8.00 – 14.00:

58 57 27 358

ZMIEŃ ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST